Jaką grę wybrać?

Podstawowe gry na automatach to tak zwane „owocówki”.  W historii hazardu zapisała się szczególnie jedna gra – Sizzling Hot. Swoją popularność zawdzięcza dostępności i wypłacalności w kasynach naziemnych. Jak żadne inne oferowały bardzo wysoki zwrot, sięgający rzędu 98%. To prosta gra, z prostymi zasadami. W wersji stacjonarnej główne wygrane wynoszą kilkunaście tysięcy złotych, online zazwyczaj są wyższe.

Jeśli jednak gracz nastawia się na jak najwyższą wygraną powinien wybrać grę Mega Fortune. Ma ona dość skomplikowane zasady – wiele układów jest możliwych poprzez zastosowanie aż 5 bębnów i 25 linii. Do tego oferuje karty specjalne. Ale największą zaletą, którą oferuje, są aż trzy wysokości jackpotów. To właśnie na Mega Fortune padł historyczny rekord wygranej onlina na automatach. Pewien mieszkaniec Skandynawii wygrał ponad 17 milionów euro, czyli około 70 milionów złotych.

Ciekawą wizualnie i stwarzającą duże możliwości jest też video automat Devil’s Delight. Jest dość prosty, bo składa się tylko z pięciu bębnów i trzech rzędów. Zgodnie z nazwą gry symbole przedstawiają między innymi serce, znak 666, nagrobek, śmierć z kosą czy diablicę. Jednym z dodatkowych bonusów gry jest runda bonusowa, w której trzeba dopasować siedem grzechów głównych do siedmiu przedstawionych osób. Znajdziesz w niej też mnożnik wygranej czy dziki symbol. Jeśli na ekranie pojawi się Złoty Pyłek automatycznie wygraną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *