Runda bonusowa w Mega Fortune

Żeby wygrać głównego jackpota w Mega Fortune trzeba wejść do rundy bonusowej.  Aby do niej wejść trzeba trafić co najmniej trzy koła bonusowe w jednej linii. Na ekranie monitora pojawia się koło, składające się z trzech mniejszych i strzałek wskazujących. Trzeba nawigować nim tak, aby trafić na środek, czyli jackpota. Gdy po 20 sekundach zatrzyma się w centralnym miejscu gracz wchodzi do następnego poziomu bonusa. Oficjalnie należy kołem nawigować, ale doświadczeni gracze uważają, że nie warto, bo wynik rundy bonusowej jest niezależny od gracza. Tak jak i niezależny jest od stawki za spina. Statystycznie większe i częstsze wygrane padają przy najniższej stawce, za 0,20 euro niż na najwyższej.

Gracz ma możliwość trafienia jednego z trzech oferowanych jackpotów: Rapid, Major i Mega. Najniższy to Rapid, który statystycznie trafiany jest kilka razy dziennie i wynosi około 500 euro. Major wzrasta już do 50 tys. euro i pada 1-2 razy w miesiącu. Ale marzeniem każdego gracza jest ostatni, czyli Mega. I znów statystka – średnio co 3 tygodnie rozbijany jest bank o wysokości kilku milionów euro!

Wypłacalność automatów oferujących grę Mega Fortune wynosi 96,6%. Masz więc możliwość wygranej niezłych pieniędzy nawet jeśli nie trafisz głównego jackpota. Na pewno ułatwi to często pojawiający symbol scatter, zapewniający darmowe spiny i mnożniki wygranej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *